Slide thumbnail
مرکز علمی کاربردی کهریزکSlide thumbnail

رویدادهای مهم

نشریه دانشجویی

اطلاعیه ها

ثبت نام مرکز علمی کاربردی آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی آسایشگاه خیریه کهریزک، ثبت نام مرکز علمی کاربردی کهریزک، در 13 رشته ی کاردانی و کارشناسی آغاز شد. فارغ التحصیلان دوره های گوناگون این مرکز در پایان دوره های آموزشی، مدرک معتبر دانشگاه جامع علمی کاربردی را که مورد تایید وزارت علوم است، دریافت می کنند. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند در ساعات اداری با شماره تلفن های 02156511350 و 02156511360 تماس حاصل فرمایند.

سومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر

به همت مرکز علمی کاربردی آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک، سومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر، برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، سومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر این موسسه، آذر ماه سال جاری به همت مرکز علمی کاربردی آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک برگزار می گردد.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور ؛ کهریزک، مرجع آموزش خدمات دهی به سالمندان است

در دیدار دکتر جلالی معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور از آسایشگاه خیریه کهریزک، بر رفع مشکلات و تنگناهای موجود در توسعه همه جانبه مرکز علمی کاربردی کهریزک تأکید شد.

با افزایش ظرفیت کلاس های آموزشی به دوبرابر فعلی، امکان جذب دانشجویان بیشتری در رشته های مختلف تحصیلی فراهم می شود.

با حضور مهندس زنگنه ؛ گامی مهم در توسعه مرکز علمی کاربردی کهریزک برداشته شد

مدیر عامل شرکت هوشمند سازه آروین آرا به هنگام بازدید از آسایشگاه خیریه کهریزک ، حضور تیم مهندسی آن شرکت جهت ارزیابی های نهایی را به سریعترین زمان ممکن موکول کرد.

به ۴ نفر از کارکنان موسسه خیریه کهریزک که در زمینه فناوری و نوآوری ایده های آنان به عنوان برترین ها شناخته شد ، جوایز ارزنده و لوح تقدیر اهدا شد .