اخبار دانشگاه

آغاز ثبت نام مرکز علمی کاربردی آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک

کهریزک در مقاطع کاردانی و کارشناسی «بدون کنکور» دانشجو می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی کهریزک؛ دکتر حسن احمدی ریاست مرکز با توجه به نزدیک شدن زمان ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی گفت:

 به منظور تربیت نیروهای متخصص و ارتقاء خدمت رسانی به معلولان و سالمندان آسایشگاه خیریه کهریزک، همچنین ارائه رشته های مهارتی و شغل محور ، مرکز علمی کاربردی کهریزک اقدام به جذب دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی می نماید.

رشته های گوناگون این مرکز در دوره های کاردانی و کارشناسی عبارتند از:

دوره های کاردانی:

  1. مددکاری اجتماعی – مراقبت سالمندان
  2. مددکاری اجتماعی – خانواده
  3. مدیریت کسب و کار
  4. حسابداری امور مالی
  5. حرفه ای حقوق- حقوق  ثبتی
  6. تجهیزات پزشکی – تجهیزات آزمایشگاه تشخیص پزشکی

دوره های کارشناسی:

  1. مدیریت سلامت – خانواده و مراقبت سالمندان
  2. مددکاری اجتماعی – خانواده
  3. حسابداری امور مالی

 

احمدی با اشاره به رویکرد کارآفرینی مرکز علمی کاربردی کهریزک گفت: دانشجویان پس از فارغ‌التحصیل شدن در این مجموعه بکارگیری می‌شوند و ضمن اینکه به دانشجویانی که در فرآیند تحصیل شرایط خوبی را به لحاظ نمرات داشته باشند امتیازاتی از جمله وام تحصیلی  و غیره … داده می‌شود.

وی افزود: زمان ثبت نام نهایی دوره کارشناسی از 28 خرداد تا 4 تیرماه و دوره کاردانی از 18 تا 25 تیر ماه می باشد که افراد با مراجعه به آدرس اینترنتی  www.sanjesh.org  و یا مراجعه حضوری به واحد روابط عمومی مرکز می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

 رئیس مرکز علمی کاربردی کهریزک در پایان این گزارش افزود: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند در ساعات اداری با شماره تلفن های 02156511350 و 09191689954 تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *