اخبار دانشگاه, اطلاعیه آموزشی, اطلاعیه ها, رویدادهای مهم

برگزاری دوره های پودمانی در کهریزک

دوره های پودمانی در کهریزک

مرکز علمی کاربردی کهریزک با هدف ارتقاء دانش شاغلین و افزایش بهره وری، دوره های پودمانی با آموزش های خاص را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی کهریزک؛ علیرضا معماری مدیر آموزش و مدیر پرستاری آسایشگاه خیریه کهریزک با توجه به ثبت نام دوره های پودمان و شروع آن از ابتدای شهریور گفت: به منظور افزایش نیروهای متخصص در زمینه های شغلی مختلف و لزوم تربیت نیروی انسانی ماهر در آسایشگاه، مرکز علمی کاربردی کهریزک دوره های مهارتی را در قالب پودمان، تک درس و آزاد برگزار می کند تا افراد برای یادگیری هر مهارت خاص، مسیری کوتاه را آموزش ببیند و دقیقاً به یادگیری آنچه برای او کاربرد مستقیم دارد، بپردازند.

معماری افزود: در حال حاضر دو رشته دوره مراقبت از بیمار و دوره مددیاری سالمندان(بصورت پودمان)، آموزش کمک های اولیه (بصورت تک درس) و دوره مهارت های ارتباطی موثر (بصورت آزاد) ارائه می شود.

در ادامه مدیر آموزش مرکز علمی کاربردی کهریزک عنوان کرد: در تلاش برای اخذ مجوز دوره های احیا قلبی ریوی پایه برای مراقبین و گزارش نویسی پرستاری سالمند هستیم و امیدواریم بتوانیم در فاز بعدی تدوین دوره های قوانین حقوقی پرستاران و مراقبین سالمندی و دوره مدیریت و مراقبت از زخم خاصه در بیماران سالمندان را به مرحله اجرا در بیاوریم.

علیرضا معماری با اشاره به شرایط افراد علاقمند به آموزش افزود: کلیه افرادی که  دارای دیپلم نظام قدیم یا جدید هستند، می توانند ضمن ثبت نام و طی بازه زمانی 2 تا 4 ماهه دوره های خاص را گذرانده و مدرک معتبر وزارت علوم دریافت کنند. از مهمترین تفاوت های نظام ترمی و پودمانی این است که سربازان حین خدمت نیز می توانند در رشته های پودمانی تحصیل کنند، در حالی که برای نظام ترمی این امکان وجود ندارد.

گفتنی است این دوره ها برای کلیه کارکنان موسسه خیریه کهریزک به صورت رایگان برگزار می شود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *