اخبار دانشگاه, اطلاعیه ها, رویدادهای مهم

برگزاری دو رویداد بزرگ علمی به مناسبت 50 سالگی کهریزک

در آستانه ورود به رویداد بزرگ فرهنگی کهریزک، دکتر نحوی نژاد از برگزاری دو رویداد علمی سمپوزیوم طب سالمندی و همایش اوتیسم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی کهریزک؛ دکتر حسین نحوی نژاد ریاست آسایشگاه و قائم مقام مرکز علمی کاربردی کهریزک  در آستانه ورود به جشنواره 50 سالگی خانواده بزرگ کهریزک اظهار داشت: پنجاه سال از تاسیس آسایشگاه کهریزک می گذرد و ما شاهد تحولات چشمگیری در این مجموعه برای خدمات رسانی به سالمندان و معلولان هستیم. در طی این سالها خانواده بزرگ کهریزک دچار تحولات اساسی و چشمگیر بسیاری شده است. بطوریکه شعبات دیگری را راه اندازی و خدمات ویژه توانبخشی در منزل را به لیست خدمات درخشان خود اضافه کرده و بسیاری از شهروندان از این خدمات بهره مند شده اند.

قائم مقام مرکز علمی کاربردی برپایی نمایشگاه دستاوردهای معلولان و بیماران را فرصتی برای ارائه توانمندی های این قشر خواص برشمرد و خاطرنشان کرد: تمام تلاش دست اندرکاران کهریزک اعتلا بخشیدن به کیفیت زندگی مددجویان است و در نظر داریم در هفته برگزاری جشنواره 50 سالگی کهریزک، در دو آسایشگاه تهران و البرز، دو رویداد بزرگ علمی تحت عنوان سمپوزیوم سالمندی و همایش طیف اختلالات اوتیسم را به جهت بهپویی عملکرد فردی و سازمانی کارکنان برگزار می کنیم تا ضمن ارتقاء سطح کیفیت خدمت رسانی از آخرین دستاوردهای پژوهشی نیز مطلع شوند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *