اخبار دانشگاه, اطلاعیه آموزشی, اطلاعیه ها, رویدادهای مهم

آغاز پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی کهریزک

مرکز آموزش علمی کاربردی

آغاز پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی کهریزک

مرکز آموزش علمی کاربردی کهریزک برای نیمسال تحصیلی بهمن ماه ۱۴۰۱ در دو مقطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی کهریزک؛ دکتر حسن احمدی رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی کهریزک با اشاره به  پذیرش بدون کنکور دانشجو ویژه بهمن ماه سال جاری اظهار کرد: این مرکز با نیازسنجی در جهت اشتغال‌زایی دانشجویان در 5 کد رشته در مقطع کاردانی و 2 کد رشته در مقطع کارشناسی از علاقه مندان به تحصیل ثبت نام می‌کند.

احمدی افزود: داوطلبان در مقطع کاردانی از ۷ الی ۱۷ دی ماه جاری می‌توانند نسبت به ثبت نام در رشته‌های مدیریت کسب و کار، حسابداری امور مالی، مددکاری اجتماعی گرایش خانواده، مددکاری اجتماعی گرایش مراقبت سالمندان در این مرکز اقدام کنند.

وی تصریح کرد: ثبت نام دانشجو در مقطع کارشناسی نیز از ۴ لغایت ۱۴ دیماه ‌جاری در رشته های مددکاری اجتماعی – خانواده و مدیریت سلامت،خانواده و مراقبت سالمندان  انجام می‌گیرد.

 

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی کهریزک اظهار کرد: داوطلبان با همراه داشتن مدارک لازم از جمله کپی کارت ملی، شناسنامه و آخرین مدرک تحصیلی به این مرکز واقع در کهریزک – بلوار دکتر حکیم زاده- جنب آسایشگاه خیریه کهریزک مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 02156511350 تماس حاصل کنند.

دکتر حسن احمدی از جمله مزیت های ثبت نام در این مرکز  را  آموزش بر اساس آخرین استاندارد بین المللی نگهداری از سالمندان و معلولین، تحصیل رایگان برای دانشجویان ممتاز در پایان هر ترم، اعطای اخذ وام دانشجویی، پرداخت هزینه شهریه بصورت اقساط و ایجاد فرصت اشتغال برای فارغ التحصیلان در موسسه کهریزک را عنوان داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *