اخبار دانشگاه

با حضور مهندس زنگنه ؛ گامی مهم در توسعه مرکز علمی کاربردی کهریزک برداشته شد

مدیر عامل شرکت هوشمند سازه آروین آرا به هنگام بازدید از آسایشگاه خیریه کهریزک ، حضور تیم مهندسی آن شرکت جهت ارزیابی های نهایی را به سریعترین زمان ممکن موکول کرد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با پشتیبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور ، استقبال دانشجویان بیشتر و بنا بر نیازهای روزافزون ، توسعه فضای فیزیکی مرکز علمی کاربردی کهریزک در دستورکار مدیران این مرکز قرار گرفت.

از این رو و به جهت برآوردهای اولیه، مدیر عامل شرکت هوشمند سازه آروین آرا با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک، ضمن بازدید از بخش های مختلف بستری مددجویان، به مرکز علمی کاربردی کهریزک آمد تا از نزدیک توسعه طبقه فوقانی را بررسی نماید.

وی حضور تیم مهندسی آن شرکت جهت بررسی نهایی را به سریعترین زمان ممکن موکول و تصریح کرد : شرکت هوشمند سازه این امکان و ظرفیت را دارد تا مطابق درخواست، به طراحی و اجرای پروژه یاد شده در حداقل زمان مبادرت نماید.

مهندس زنگنه مساعدت حداکثری آن شرکت جهت توسعه مرکز علمی کاربردی کهریزک را یادآور شد و گفت : در چنین مکانی که فارغ التحصیلان آن رسالت نگهداری و سرویس دهی به جمع فراوانی از سالمندان و معلولین را عهده دار هستند، باید همیاری و مساعدت شرکت ما نیز قابل ملاحظه باشد.

گفتنی است سرای فرهنگی _ آموزشی نراقی که هم اکنون محل تحصیل بیش از ۳۰۰ دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی است، توسط خانواده فرهیخته دکتر نراقی ساخته و تجهیز شده است. همچنین در طرح توسعه این مرکز، نیاز مبرم به مشارکت حداکثری فرهیختگانی چون این خانواده گرانقدر وجود دارد تا از این منظر، دانش آموختگان بیشتری در خدمت مددجویان آسایشگاه و نیز سایر مراکز مشابه نگهداری از سالمندان و معلولین در سراسر کشور باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *